Hledáme parťáky na realizaci večírku

Vážení rodiče, letošní VEČÍREK se nese pod mottem "rodič je nepostradatelná součást OT". Proč ho děláme? Jako poděkování, že jste součástí OT, možnost se neformálně seznámit a společně se pobavit.  Věříme, že nám s realizací akce pomůžete podobně, jako jste nám pomohli s realizací Radovánek. Místo, DJ a jídlo, je potvrzené. Teď hledáme parťáky pro níže uvedené oblasti, ve kterých potřebujeme pomoc. O vaší volbě zapojení nás, prosím, informujte přes tento FORMULÁŘ, nebo prostě napište Jirkovi, např. přes Messenger... Děkujeme!

Příprava areálu

Přeneseme pár stolů, vynosíme materiál z auta a narazíme bečku :) Čím více nás bude, tím rychleji to bude a můžeme se začít radovat o trochu dříve než ostatní. Start od 16 hod.

Zajistím dárek do tomboly

Dárků do tomboly není nikdy dost a i drobnost může udělat velkou radost. Samozřejmě budeme rádi i za štědřejší dárce, kteří zajistí alespoň tři hlavní ceny.

Pečení koláčů

Budeme rádi za jakékoliv dobroty od Vás, které budeme moci za symbolickou cenu nabídnout ke kávě... Předání navrhujeme ráno, v den akce, do školy nebo přímo na akci.

Příprava kávy 

Hledáme obsluhu kávovarů.  Sačí vybrat vhodný program, občas doplnit vodu, vyměnit láhev mléka nebo vysypat zásobník zbytků kávy... 

Čepování tekutin

Umíš načepovat Hladinku, Mlíko i Šnyt? Tak to jsi ten/ta pravý/á koho hledáme k výčepu. Jen potřebujeme mít jistotu, že to zvládneš i v pozdních večerních hodinách :)

Úklid areálu po akci

Tady se bude hodit více lidí, protože bude potřeba vytřít podlahu, uklidit kuchyň a nádobí a vrátit stoly na původní místo. Úklid plánujeme na sobotu od 10 hod.