Radovánky / den dětí - 15. 6. 2023

Vážení přátelé Otevřených tříd a Mateří Doušek. Zveme Vás na letošní ročník společných radovánek. Oceníme Vaše zapojení do přípravy a realizace akce. Níže tedy naleznete aktuální plán akce, do kterého se máte možnost jakkoliv zapojit. Pomocí této stránky Vás budeme průběžně informovat o stavu přípravy. 

Motto akce - komunitní spolupráce


Program

Otevření brány

Ideální je přijet autobusem nebo na kole :) ale hádáme, že většina z Vás dorazí autem. Naproti areálu je velká louka.. Nezná někdo majitele? 

14:30 hod.

Občerstvení

Nápoje (alko i nealko pivko, kofola, minerálky, džusy, ledový čaj, kána na pět způsobů). Jídlo darované (napečené koláče a jiné dobroty, které donesete). Jídlo, které si připravíme společně (hot-dogy, klobásky na opečení, grilované hermelíny, vařená kukuřice). Jídlo od profíka (burgery, hranolky, ...) A nemůže chybět nejídlo (cukrová vata, popcorn, zmrzlina, ...)

než dojde :)

Vystoupení dětí

Krátké představení dětí z Mateří Doušek
3. OT - 5. OT - Alenka v říši divů

15:00 - 16:00

Vystoupení a taneční workshop

ˇŽáci navštěvující kroužek Tanči s radostí si připravily program pro rozproudění zábavy. 

16:00 - 16:15

Doprovodný program

Skákací hrad (alespoň 2x), malování na obličej a malování henou (alespoň tři osoby), jízda na poníkovi, písničky pro děti (diskotéka pro děti), balonkový specialista, tvoření.

16:00 - 19:00

Tombola

Slosovací lístek obdržíte ke každé zakoupené vstupence. Další lístky pro zvýšení šance na výhru budou v prodeji na místě. Budeme vděční za každou darovanou cenu do tomboly! Vyhlašovat plánujeme ty nejhodnotnější ceny, Všechny ostatní si výherci přeberou ihned po nalezení výherního lístku. 

18:30 hod.

Oficiální ukončení akce

Neoficiální ukončení 16. 6. 2023 v ranních hodinách :)

22:00 hod.

Máte nápad, jak program obohatit? Kontaktujte Jirku P.

Místo konání

Akce proběhne v areálu na adrese Karpentná 205, 739 61 Třinec

Vstupenky

Letos jsme na místě, kde je internetový signál, a tak se ještě jednou pokusíme o prodej el. vstupenek. Cenu vstupenky ještě ladíme (tak aby pokryla náklady akce). Spuštění prodeje plánujeme 4. června 23.

Věříme, že letošní ročník bude zase o něco lepší, než ten loňský...
Těšíte se? My ano!