Vítáme novou posilu do našeho týmu

13.06.2022

S radostí Vám představujeme Mgr. Markétu Ježovou, kterou nyní takto ještě jednou vítáme mezi námi a moc se těšíme na spolupráci s ní a na další energii, kterou sebou přináší. Zároveň ji tímto krátce představujeme.

Markéta v roce 2005 ukončila studium speciální pedagogiky a přírodopisu na Palackého univerzitě v Olomouci. Později si na Ostravské univerzitě rozšířila vzdělání o učitelství 1. stupně.

Hned po absolvování vysoké školy nastoupila jako speciální pedagog do SŠ, ZŠ a MŠ Karviná, kde působila v letech 2005 - 2017 ve třídách pro děti s poruchami autistického spektra, ale také v běžných třídách ZŠ. Zde vzdělávala žáky se speciálními vzdělávacími potřebami. V obou případech vyučovala na prvním i druhém stupni. Tyto roky si proložila dvěma mateřskými.

Dojíždění do Karviné za prací a péče o dvě malé děti byly poměrně vyčerpávající, a proto byla ráda, že se ji naskytla možnost pracovat v ZŠ a MŠ Nýdek. Od roku 2017 až do roku 2022 zde pracovala jako učitelka prvního stupně.

Malá nýdecká škola v malebné obci a přátelská atmosféra ji ukázaly, že se chce touto cestou vydat i dále. A tak nás moc těší, její slova: "Jsem nesmírně ráda, že po návratu své kolegyně z mateřské dovolené, mám možnost nastoupit do Otevřené třídy, kde jsou tolerantní přístup k dětem a respekt k sobě navzájem hlavními hodnotami. Velice se na novou práci a zkušenosti s tím spojené těším. Už se nemůžu dočkat, až v září přivítám v naší třídě nové prvňáčky."

Svůj volný čas tráví se svou rodinou či přáteli. S radostí se učí novým věcem. Má ráda přírodu, cestování, dobré jídlo a umění všeho druhu.

Mgr. Markéta Ježová